نمونه کار بک لینک جایگاه

31 شهریور
مدیریت

چندین نمونه کار هایی از خرید بک لینک در چند ماهه اخیر در سایت خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ جایگاه در این بخش جمع آوری شده تا به همراهان عزیز نمایش داده شود تا با اطمینان بیشتری از خدمات سایت ما بهره ببرند .

نتیجه خرید بک لینک از سایت جایگاه

در ادامه عکس هایی از نمونه کار های اخیر سایت جایگاه مشاهده میکنید که جزو امکانات رتبه بندی سایت مشتری در گوگل است ( رایگان ) که شما هم براحتی میتوانید باعضویت در سایت جایگاه و خرید بک لینک برای سایتتون این مزیت را داشته و پیشرفت خود را در خرید بک لین از جایگاه هر روز مشاهده کنید و به نتیجه دلخواهتان برسید .

خرید بک لینک برای آموزش ارگ درتصویر زیر آمده و اگر سایت آموزشی دارید می توانید کیورد آموزش را در تصویر زیر مشاهده کنید .

سایت فوق بعد از خرید بک لینک و پس از مدتی همانطور که طبق تصویر زیر مشاهده می کنید رشد کرده و در حال رسیدن به صفحه 1 گوگل می باشد .

بازیابی اطلاعات نمونه کار

طبق تصویر زیر خرید بک لینک برای سایت شنا و آموزش شنا و غواصی صورت گرفته شده ،که بعد از مدتی این خرید باعث شده در اردیبهشت ماه این سایت در این موضوع لینک 1 و فیکس شده باشد .

خرید بک لینک برای موضوعات آموزشی در افزایش بازدید دائمی سایت بسیار میتواند تاثیرگذار باشد یرا که آموزش هر موضوع و حرفه ای همیشه مورد نیاز افراد بوده است
در تصویر زیر خرید بک لینک آموزش آشپزی را مشاهده میکنید که این سایت در ابتدا صفحه 10 و 11 و حتی صفحه12گوگل بوده اما بعد از مدتی با اینکه سئوی داخلی خوبی نداشته به صفحه4 رسیده و حتما با این رشد به صفحه 1 میرسد .

خرید بک لینک برای سایت تازه تاسیس

heartjaaygah.ir heart سایت های تازه تاسیس را هم میتواند به بهترین نتیجه برساند و شما براحتی با چند کلیک ساده میتوانید برای سایتتان در هر موضوعی بک لینک تهیه کرده و با قدرت به جایگاهی که میخواهید خود را برسانید .
طبق تصویر زیر سایت فوق بعد از سفارش بک لینک از صفحه17گوگل به صفحه 5 رسیده است .

نمونه کار بعد در عبارت فروش آنلاین بلیط هواپیما بک لینک تهیه کرده و از صفحه 18گوگل ( رتبه 180 الی 190 گوگل ) آمده صفحه 6 و احتمالا تقریبا 2یا 3ماه دیگه به صفحه 1الی2 گوگل میرسد .

بک لینک برای سایت بلیط هواپیما

همین عبارت بلیط هواپیما خرم آباد را در گوگل سرچ کردیم ، ببینید چقدر رقابت هست که 3 سایت در بالا از طریق تبلیغات گوگل آمده اند

خرید بلیط هواپیما

 

بک لینک تعمیرکار

بک لینک تعمیرکار

 

سئوی سایت کاهش وزن

بک لینک سایت لباس

بک لینک سایت تورنتو

 

بک لینک خرید اینترنتی کفش

و همان سایت در یک عبارت دیگه :

بک لینک فروشگاه لباس بچه

backlink paypal خرید

بک لینک برای سایت سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته یا دزدگیر .

بک لینک برای سایت دوربین مدار بسته و دزدگیر

خرید بک لینک برای سایت فروش فالوور

بک لینک آرایشگری و زیبایی

بک لینک سایت تفریحی

سئو فروشگاه لوازم یدکی و بک لینک


برای عضویت در سایت کلیک کنید .